KONTAKT

FORMULARZ KONTAKTOWY

* - Pole wymagane
 


KONTAKT:

FILIP TOMIEC +48 667 180 105 | filiptomiec@gmail.com

MOLAI BIŻUTERIA +48 664 039 856 | monikatomiec@gmail.com 


O NAS

Projekt TOMIEC ART powstał z miłości do tworzenia i potrzeby eksponowania tej emocji na zewnątrz - dzielenia się nią. Jest to samospełniające się marzenie, realizacja wewnętrznego potencjału i sposób na życie bez ograniczeń. Sztuka taka to bycie uważnym na Twoje potrzeby i satysfakcja z Twojego zadowolenia. Jest to sklep internetowy, w którym znajdziesz autorskie obrazy olejne, wydruki ręcznie zdobione oraz biżuterię wykonywaną z intencją.

FILIP TOMIEC (ur. 1990r. w Kaliszu) niezależny twórca malarstwa olejnego. Jego prace stanowią ekspresyjny mariaż natury ze światem materialnym. W wysublimowany sposób opowiada o pięknie i dramaturgii współczesności. Jego język malarski jest barwny i wyrazisty - pełen zacieków, spękań i impastów. Prowadzi własną pracownie malarską w Charzykowach. Uczestniczył w kilku lokalnych wystawach zbiorowych i indywidualnych. Zadebiutował 2017r. w Chojnickim Domu Kultury. Jest współautorem dwóch murali w Chojnicach za co otrzymał nagrodę Dokonania Roku 2020-21 organizowanego przez Promocja Regionu Chojnickiego oraz Nagrodę Burmistrza Miasta Chojnice. Pasję artystyczną łączy z byciem tatą Laili i Aishy, a jego największą inspiracją malarską jest żona, Monika. Więcej informacji tutaj.

MONIKA TOMIEC (ur. 1990) jest sercem i duszą marki biżuterii Molai. Ceniąca sobie praktyczność, kochająca naturę, fanka jogi i jazdy na rolkach. Swoją twórczość i rozwój duchowy łączy z wizażem. Prowadzi warsztaty z poprawiania nastroju poprzez makijaż. Więcej informacji tutaj.

tomiecart

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl