ZAMÓW OBRAZ

Oferuję możliwość zamówienia obrazu, który dla specjalnie dla Ciebie namaluję. Może być to portret kogoś bliskiego lub kogoś znanego, portret Twojego psa lub kota, portret rodzinny/grupowy, abstrakcja w kolorach dobranych do wnętrza, malarska martwa natura czy krajobraz, który uwieczniłeś/aś zdjęciem na wakacjach. Mogę stworzyć sensualny akt do Twojej sypialni czy elegancki, leśny pejzaż do Twojego biura. Mam w ofercie również malowanie kopii obrazu, który już namalowałem wcześniej. Do każdego takiego zamówienia podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.  

To Ty decydujesz, jakie będą jego wymiary, wybierzesz typ podobrazia, ramę, temat, kolorystykę i kompozycję. A jeżeli nie wiesz do końca, co idealnie pasowałoby do Twojego wnętrza i wyraziło jego charakteru skorzystaj z mojej pomocy. Chętnie coś zaproponuję. W tym celu zapoznaj się z informacjami poniżej i skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy.

 

INFORMACJE 

Technika/Media:

Stosuję technikę własną, mieszaną - bogatą w barwy, zacieki i impasty. Najczęściej używam farb olejnych jednak gdy zachodzi potrzeba używam też innych mediów tj. farby akrylowe, złocenia, pastele, węgiel, kredki, pisaki itd.

Podkład malarski:

Stosuję płótno lniano-bawełniane naciągnięte na drewniany blejtram z certyfikatem FSC zapewniającym o jego trwałości i jakości. Najczęściej płótno ma 2cm grubości. Jeśli jednak planujesz obraz powiesić na ścianie bez ramy proponuję podobrazie o grubości 4cm dla lepszego efektu wizualnego.

Werniksowanie:

Po namalowaniu obrazu i Twojej akceptacji obraz pokrywam werniksem (damarowy końcowy - Renesans). Jest to specjalny lakier do obrazów, który zabezpiecza jego powierzchnie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Musisz pamiętać, że każdy obraz po długim naświetlaniu przez promienie słoneczne delikatnie zmienia swoją barwę - jest to naturalny proces.

Wymiary/Orientacja:

Ustalamy indywidualnie przed realizacją zamówienia. Zazwyczaj pomagam w doborze wymiarów oraz orientacji(pozioma/pionowa) by obraz odpowiednio wkomponował się we wnętrze. Ważne by tej przestrzeni zbytnio nie przytłoczyć oraz by obraz nie znikł przy większej kubaturze pomieszczenia.

Rama:

Jeśli się zdecydujesz na ramę wybierzemy odpowiednią w końcowej fazie realizacji zamówienia. Dopasujemy ją do wnętrza i skończonego obrazu. Rama oraz usługa obramowania jest dodatkowo płatna. Koszt w zależności od wybranej ramy.

Czas realizacji:

To minimum 3 miesiące (w zależności od poziomu skomplikowania projektu, wielkości i techniki wykonania. Proszę daj mi tylko znać o Twoim zamówieniu z odpowiednim wyprzedzeniem, szczególnie gdy planujesz obdarować obrazem inną osobą na specjalną okazję.

Zaliczka:

Przed rozpoczęciem realizacji zamówienia pobieram zaliczkę w wysokości 30% wartości obrazu. Reszta kwoty regulowana jest przy odbiorze skończonego obrazu.

Poprawki:

Jesteśmy w stałym kontakcie - na bieżąco konsultuję postępy powstawania obrazu i dokonuję koniecznych poprawek by w pełni Cię usatysfakcjonować.

Portret:

Powstaje na podstawie zdjęcia w formie elektronicznej (im wyższa jakość zdjęcia tym lepiej). Zdjęcie nie może być prześwietlone. Zazwyczaj proszę o podesłanie kilku zdjęć by wybrać z nich najlepsze. Możesz też zamówić portret grupowy tworząc kolaż z różnych zdjęć Twoich bliskich. We wszystkim pomogę. 

Certyfikat autentyczności:

Do każdego obrazu dołączony jest dokument potwierdzający oryginalność obrazu stanowiący integralną jego część. Znajduję się na nim nr identyfikacyjny, nazwa obrazu, wymiary oraz moja sygnatura.

Personalizacja/Dedykacja

Istnieje możliwość spersonalizowania dzieła cytatem lub grawerowaną tabliczką na odwrocie. Daj mi znać jeśli życzysz sobie taki dodatek. 

Cennik

Poniżej znajduję się orientacyjny cennik związany z formatem zamówionego obrazu. Na kwotę końcową wpływa jeszcze stopień skomplikowania projektu, koszty ewentualnego obramowania oraz koszty dostawy. Ustalając szczegóły nie zapomnij zapytać o rabat :)

Wymiary Cena
40 x 50 cm 1000 zł
50 x 60 cm 1300 zł
60 x 80 cm 1800 zł
80 x 100 cm 2500 zł
100 x 120 cm 3500 zł
120 x 180 cm 4500 zł
140 x 200 cm 6000 zł

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl